Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Ulyana Lushchyk
  • Female
  • м. Київ
  • Ukraine
Share

Ulyana Lushchyk's Friends

  • Гандурська-Павленко Оксана Петр
  • Oleksandr Voznyak
  • Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)
 

Ulyana Lushchyk's Page

Latest Activity

Ulyana Lushchyk replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Ряд постанов уряду, які гальмували розвиток науки і інновацій втратили чинність
"Не зрозуміла, яким боком це все стосується науки та освіти. Реактиви - це ситуативні питання. А глобальні законопроекти, які пробуксовіють розвиток науки та інновацій залишилися на совдепівській основі. "
Nov 16, 2014
Ulyana Lushchyk replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Коаліційна угода про освіту та науку
"Досить гарні декларації. Однак нічого не сказано про приватні наукові заклади, про їх місце та статус в нашій державі. Ніде нічого не сказано про фінансування, не відображені процесуальні норми, які повязані з іншими попередніми законодавчими…"
Nov 16, 2014
Ulyana Lushchyk commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s blog post Освіта та наука в програмах політичних партій 2014
"В черговий раз популістські лозуни без глибинного занурення в стратегію розвитку країни. Проблема нації надзвичайно трагічна - креативна нація не має права на розвиток науки  та реалізації креативних ідей. Лише навіть поверхнево проаналізувавши…"
Sep 29, 2014
Ulyana Lushchyk replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Міністр про новий Закон про Вищу освіту та його значення для освіти і науки
"А яка ситуація з умовами отримання наукових звань доцента та професора? Що змінилося? Останні умови отримання цих звань були просто абсурдними та принизливими  для творчих людей, фактично розраховані прицільно на тих, хто просто тупо просиджує…"
Aug 17, 2014
Ulyana Lushchyk commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s blog post "Джентельменський набір" обладнання для університету
"Пане Юрій та пані Олено! Проблема втому, що робоче місце науковця та викладача в першу чергу потребує дотримання елементарних санітарно-гігієнічних умов, а також постійного доступу до інтернету. Знаю декілька інститутів у Києві, де з метою економії…"
Jun 15, 2014
Ulyana Lushchyk replied to Олена Брінцева's discussion Обращение к российским ученым!
"Приєднуюся! Лущик У.Б., доктор мед.  наук, чл.-кор. Академії технологічних наук України, м. Київ"
Mar 5, 2014
Ulyana Lushchyk commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s group Business&Science
"Тема фінансування наукових проектів досить цікава. Перекладати це на плечі держави в час економічної кризи - справа не вдячна. Держава не готова займатися науковим менеджментом, а тим паче ризикувати вкладати в інноваційні проекти. Так трапилося, що…"
Aug 23, 2013
Ulyana Lushchyk commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s blog post Плани розвитку та обсяги фінансування Російських академій наук до 2020 року
"Гарний пафосний документ часів радянської економіки. Таке враження, що стиль та структура документу зовсім не змінилися і "наукові дідусі" живуть в своєму світі. Дивно, що в час економічної кризи і прогнозованих ризиків наукової діяльності…"
May 1, 2013
Ulyana Lushchyk is attending Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s event

TEDxKyiv «Таланти. Освіта. Розвиток» at Український дім, Київ

May 20, 2012 all day
20 травня спільнота TEDxKyiv збирає в «Українському домі» українських та закордонних освітян та бізнес-лідерів, науковців та митців, підприємців та дослідників для спільного пошуку відповіді на питання: Якперетворити Україну на магніт для Таланту? Для спільного пошуку тих шляхів, на яких Талант та Освіта є основою для зростання, підгрунтям для розвитку суспільства, опорою його цілісності та орієнтиром в майбутнє. Ідея конференції вперше викладена в її Маніфесті.Талант. Освіта. Розвиток. - це…See More
May 13, 2012
Ulyana Lushchyk commented on Serhiy Blavatskyy's blog post Потрібна нагальна фахова допомога-консультація із соціальної психології (на предмет когнітології)
"Шановний СЕргій! Ви зачепили справді дуже "важку" для наукового дослідження тему, оскільки вона повязана не лише із специфікою свідомого та несвідомого маніпулювання свідомістю з боку мас-медіа, але й включає стереотипні реакції натовпу,…"
May 5, 2011
Ulyana Lushchyk commented on Serhiy Blavatskyy's blog post Потрібна нагальна фахова допомога-консультація із соціальної психології (на предмет когнітології)
"Доброго ранку, СЕргій! ЩО конкретно вас цікавить? Наскільки я розумію, когнітологія - наука про знання. З позицій психоневрології ми розглядає вищі коркові функції мозку як когнітивну діяльність. Когнітологія як наука  досить молода, хоча на…"
May 5, 2011
Ulyana Lushchyk replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Conference list 2011
"Повністю згідна з попередніми учасниками форуму. Буду вдячна за інформацію щодо наукових заходів на 2011 рік.  Вже лютий місяць, а на сайтах не можу знайти реєстру наукових конференцій та конгресів, зокрема в медицині."
Feb 10, 2011
Ulyana Lushchyk replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Оптимізація наукової діяльності
"ШАновний пане Юрію! Велике спасибі за алгоритм поведінки на наукових конференціях. Вважаю цей матеріал дуже корисним для молодих вчених, оскільки кожен з нас набував той чи інший досвід участі в конференціях роками. Набагато плідніше це виглядало б,…"
Feb 8, 2010
Ulyana Lushchyk commented on Новина тижня's blog post НАН України: Україна неспроможна забезпечити прискорений розвиток технологій і високотехнологічних галузей
"Приємно, що суспільство доросло до усвідомлення необхідності прогресивного розвитку. Не виключаю, що економічна криза нарешті покаже багатьом, що лише логічні стратегії та поступки дозволяють рухатися країні вперед. Не фінансовий сектор, а науковий…"
Jan 23, 2010
Ulyana Lushchyk replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Відкритий лист І.Вакарчуку стосовно клерикалізації шкільної освіти in the group Ukrainian Religious Studies
"Згідна, що лист досить ажіотований і не конкретний. Етика, мораль та багато інших людських цінностей повинні закладатися в дитячому віці практично з пеленок. Міжконфесійні чвари- це політика, а не релігія. ЦІкаво було б побачити повний список…"
Jan 11, 2010
Ulyana Lushchyk joined Ольга Недавня's group
Jan 11, 2010

Profile Information

Ваша базова освіта (ВНЗ, спеціальність)
вища медична, 2-га - правознавство області медправа, 3-Top Executive Management MBA
Наукові інтереси
судинна діагностика, медикаментозна корекція судинних дисфункцій та серцево-судинних захворювань, гемодинаміка, ангіоневрологія, психоневрологія, нейродинаміка, нейрореабілітація, лікування важко курабельних психоневрологічних захворювань, капіляроскопія, УЗД судинної патології, логіка живого організму, науковий менеджмент, талант-менеджмент, інноваційні медичні технології
Кваліфікація, науковий ступінь
доктор медичних наук, академік Європейської академії природничих наук, академік Академії інформатики України
Місце роботи, посада
Зав. відділу науки, міжнародної співпраці Клінічної лікарні "Феофанія"
Website:
http://www.lushchyk.org; www.istyna.kiev.ua; www.alcesta com.ua
Володіння мовами
Українська - рідна, English, Russian, частково Poland
Найважливіші публікації
www.lushchyk.org

Прошу правки щодо Уляни Лущик

Шановний адміністраторе! Прошу поправити адреси веб-сайту, оскільки вони чомусь не відкриваються з вашого посилання.
Мої веб-сайти:

www.lushchyk.org.ua/
www.istyna.kiev.ua
www.alcesta.kiev.ua

Comment Wall (2 comments)

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

At 3:37pm on September 18, 2009, Леся Коцюк said…
Взаємно. До спільних тем! Успіхів!
At 11:31am on September 18, 2009, Оксана Шмілик said…
Доброго дня, пані Уляно! Бажаю успіхів у вашій роботі!
 
 
 

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service