Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Marta
  • Female
  • Chernivci
  • Ukraine
Share

Marta's Friends

  • Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)
 

Вітаємо, Marta!

Latest Activity

Всеволод commented on Marta's blog post Практичні поради переходу на українську мову спілкування
"І нащо все це? Особливий подив і навіть жах викликає - “близько 10% російськомовного населення має залишитися.”. Тобто я ще можу зрозуміти намагання захистити свою культуру але це вже блюзнірство або повернення Госплану (пробачте…"
Oct 8, 2009
Marta posted blog posts
Oct 1, 2009
Бондарук Олена commented on Marta's blog post На новому сервісі ЮНЕСКО будуть доступні рукописи, рідкісні фотографії та книги з бібліотек всього світу.
"дякую за новину! цікавий ресурс. особливо люблю покопатися у старих мапах :) тут зібрано вже трошки про Україну: http://www.wdl.org/ru/search/gallery?ql=eng&c=UA&r=Europe"
Apr 22, 2009
Marta posted blog posts
Apr 22, 2009
Marta updated their profile photo
Mar 3, 2009
Marta posted a blog post

Тести TOEFL iBT, TOEIC та TFI можна складати у Львові!

Сподіваюсь, що для українських студентів та науковців, які проживають на Заході України, і мають намір складати тести з англійської мови, ця інформація буде корисною.Інформаційно-консультативний центр «Освіта» отримав статус офіційного тестового центру Служби освітнього тестування (Educational Testing Service – ETS®).Відтепер для того, щоби скласти тест TOEFL (Test of English as a Foreign Language), не потрібно їхати до Києва. Інтернет-версія тесту дає можливість складати його у Львові.…See More
Mar 3, 2009
Marta commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s blog post Новина тижня: Найбільше українських студентів навчається в Німеччині
"так, але за кількістю не треба забувати про якість"
Feb 23, 2009
Marta commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s group Ukrainian
"так, Юрко правий - вже скоїлося... окрім того, прислухайтеся, ЯК розмовляють наші люди - то не російська і не українська, а суржик. а серед молоді - з вкрапленням т.зв. англомовної лексики (адаптовані слова з англійської). як на мене, краще було б,…"
Feb 13, 2009

Profile Information

Ваша базова освіта (ВНЗ, спеціальність)
filology/ філологія
Наукові інтереси
onomastic/ономастика
Кваліфікація, науковий ступінь
здобувач

Marta's Blog

Практичні поради переходу на українську мову спілкування

Posted on October 1, 2009 at 12:55pm 1 Comment

1. Обмежуйте присутність російської навколо себе, відмовтеся від усього російськомовного, наскільки це можливо. Дивіться україномовні новини, читайте україномовні книжки, слухайте українську музику. Таким чином набереться не лише пасивний мовний запас, а й справжнє відкриття досі невідомої, неймовірно багатої культури.2. Пишіть е-мейли друзям лише українською. Знищіть російську розкладку клавіатури – прекрасний спосіб позбутися спокуси перейти на "апщєпанятний язик". Не бійтеся, що… Continue

Нобелевский комитет учредит две дополнительные премии

Posted on October 1, 2009 at 12:18pm 0 Comments

Группа известных исследователей подписала письмо в поддержку введения как минимум еще двух нобелевских номинаций: ученые хотят добавить премии за достижения в области здравоохранения и экологии.Как и в случае с премией мира, предлагается, чтобы награда вручалась не только ученым, но и целым институтам. В области экологии награда будет присуждаться не за теорию, а за "практическую борьбу с глобальным потеплением и спасение отдельных видов". В области здравоохранения планируется… Continue

Google запустив нові сервіси

Posted on April 22, 2009 at 2:21pm 0 Comments

Розробники називають новий інструмент для пошуку новин "візуальною картою всього того, що відбувається в світі".Компанія Google представила одразу два нових інструменти для пошуку новин і зображень: Google News Timeline і Google Similar Images.

Як і всі проекти, що розробляються в рамках програми Google Labs, вони поки що перебувають на стадії тестування. Але вже зараз будь-який охочий може їх випробувати у дії.

Новий інструмент для пошуку зображень Similar Images дозволяє… Continue

На новому сервісі ЮНЕСКО будуть доступні рукописи, рідкісні фотографії та книги з бібліотек всього світу.

Posted on April 22, 2009 at 2:20pm 1 Comment

ЮНЕСКО відкрило Всесвітню цифрову бібліотеку, яка забезпечуватиме доступ користувачів до унікальних творів культури і архівів всього світу.

На сайті бібліотеки - www.wdl.org/en - можна буде ознайомитися з рукописами, картами, рідкісними книгами, фільмами, звукозаписами, друкарськими матеріалами і фотографіями. Її фонди будуть відкриті для вільного і безкоштовного доступу, повідомляє офіційний сайт ЮНЕСКО.

Зокрема, на сервісі будуть доступні арабські наукові, ранні фотографії… Continue

Тести TOEFL iBT, TOEIC та TFI можна складати у Львові!

Posted on March 3, 2009 at 4:16pm 0 Comments

Сподіваюсь, що для українських студентів та науковців, які проживають на Заході України, і мають намір складати тести з англійської мови, ця інформація буде корисною.Інформаційно-консультативний центр «Освіта» отримав статус офіційного тестового центру Служби освітнього тестування (Educational Testing Service – ETS®).

Відтепер для того, щоби скласти тест TOEFL (Test of English as a Foreign Language), не потрібно їхати до Києва. Інтернет-версія тесту дає можливість складати його… Continue

Comment Wall

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

  • No comments yet!
 
 
 

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service