Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Що саме враховується в максимальний обсяг дисертації (9 авт. арк. = 9*40 тис. зн. = 360 тис. зн.)? Особливо цікавить, чи враховуються зноски внизу сторінок?

Tags: вимоги, дисертація, кандидатська, обсяг

Views: 1797

Replies to This Discussion

Що Ви маєте на увазі під зносками внизу сторінок?

Посилання на літературу відповідно до чинних вимог ВАК слід робити в квадратних дужках відразу після цитати. Тому ніяких зносок внизу сторінки у даному плані бути не може.

погоджуюся, зносок внизу не було, тому що це не відповідало вимогам ВАК

у мене зносок внизу сторінок не було. Але я і не думаю, що тих зносок так багато, що вони займуть основну частину дисертації. Взагалі, я рахувала тільки текстову частину. Причому, я це десь читала, що так треба рахувати

Відповідно до п. 13 ПОРЯДКУ ПРИСУДЖЕННЯ   НАУКОВИХ   СТУПЕНІВ І  ПРИСВОЄННЯ  ВЧЕНОГО  ЗВАННЯ  СТАРШОГО НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИКА, затвердженого постановою КМУ від   7 березня 2007  р. №  423
"Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата наук є кваліфікаційною науковою працею, обсяг основного тексту якої становить 4,5—7, а для суспільних і гуманітарних наук — 6,5—9 авторських аркушів, оформлених відповідно до державного стандарту".

Отже, враховувати слід основний текст без зносок.

Дякую."Враховувати слід основний текст без зносок."  це потрібна відповідь.

40 000 зн. = 1 авт. арк. — так написано у "ВИМОГАХ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЙ ТА АВТОРЕФЕРАТІВ ДИСЕРТАЦІЙ" (Бюлетень ВАК України, №9-10, 2011). Користуватись статистикою MSWord (зняти "галочку" з "рахувати зноски і написи") можна.

А чи не підкажете, що є основним текстом? Вступ-висновки до цього відносяться? 

І, можливо хто знає, чи є припустимим перевищення встановленого обсягу, і як до цього ставляться у ВАК?

вступ, висновки відносяться..

Доброго дня! 
У мене аналогічне питання, що було поставлене Анастасією!
Буду дуже вдячна, якщо хтось може відповісти!!!

"що є основним текстом? І, можливо хто знає, чи є припустимим перевищення встановленого обсягу (гуманітарні науки), і як до цього ставляться у ВАК?"

Вступ і висновки, як написали вище, відносяться до основного тексту. Перевищення дуже небажане, можуть виникнути проблеми. Можна щось перенести в додатки (додатки можуть бути обсягом з дисертацію).

RSS

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2014   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service