Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Міжнародні наукометричні бази даних

Шановні колеги!

Підскажіть, будь ласка, чи вважається база даних Google Scholar Міжнародною наукометричною базою даних ? Чи за яких умов може вважатися такою.

Views: 7519

Reply to This

Replies to This Discussion

Не думаю, тому  що вони виловлюють  мох і болото, тобто все що знаходиться  в інтернеті у вільному доступі  включно із препринтами. З таким самим успіхом  можна вважати інтернет наукометричною базою даних

Проаргументуйте, будь ласка. Просто один науково-технічний журнал надійслав запрошення опублікувати тези та особливо відзначив, що вони будуть проіндексовані в Google Scholar, яка позиціонується як наукометрична база. До речі, я перевірив. Якщо Googlу Пошук видає декілька моїх публікацій у різних джерелах, то пошук у Google Scholar видав тільки одну (як раз ту, яка була надрукована в цьому журналі).   

позиціонуватися  ще  не  означає бути нею.. журнал мабуть індійський і платний

Український (і платний :-). А що є якійсь стандарт на "Наукометричну базу даних". Не чули?

Ось тут список деяких журналів з машинобудування які входять в наукометричну базу скопус, думаю що вони  плати не беруть 

Дякую Леоніде, дуже цінна информація. Буду її рекомендувати в своїх групах по машинобудуванню та з питань вищої технічної освіти.

А не підкажете журнали  Міжнародні науковометричні в галузі відкритих гірничих робіт чи охорони праці???

http://www2.lse.ac.uk/government/research/resgroups/LSEPublicPolicy...
Посилання на довідник про бази даних, кого цікавить, можете почитати.
наши русские и зарубежные колеги считают GOOGLE SCHOLAR наукометрической базой данных, по етому вопросу есть очень много публикаций в том же Scopus.

в  наказі є фраза - у виданнях ...., які включені до міжнародних наукометричних баз   але такого поняття як видання включене в GOOGLE SCHOLAR  не існує, тому  що вони  журналами не займаються.. тому ця база  не може враховуватися

Не зовсім зрозуміло. Як це, публікація є в базі і в ній вказано джерело (тобто видання), а самого джерела (видання) в базі немає?

тоді так - є списиок журналів  вклбчений в скопус, web of science і  є навіть список  фахових журналів  вак.. а от списку журналів включених в GOOGLE SCHOLAR  не існує  

RSS

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service