Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо Національного фонду досліджень України».

Міністерство освіти і науки України виносить на обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу Укра...

Створення Національного фонду досліджень України передбачено статтею 49 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

Для забезпечення ефективного функціонування Національного фонду досліджень України законопроектом передбачено поширення на цю установу положень Бюджетного кодексу України, передбачених для вищих навчальних закладів та наукових установ, зокрема щодо можливості: розміщення власних надходжень на поточних рахунках та тимчасово вільних бюджетних коштів на депозитних рахунках у банках державного сектору; збереження на поточних рахунках у банках державного сектору залишків коштів власних надходжень Національного фонду на кінець бюджетного періоду для здійснення видатків у наступному бюджетному періоді відповідно до кошторису.

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження до 30 березня 2017 р. на електронну адресу: kushnir@mon.gov.ua

http://mon.gov.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%202017/03/15...

Views: 127

Reply to This

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service