Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

All Discussions Tagged 'освіта' (12)

Discussions Replies Latest Activity

Национальная сеть трансфера технологий NTTN - инструмент коммерциализации разработок университетов Украины1

В жовтні 2015 року мені випала нагода зробити доповідь на науково-технічній раді Дніпропетровського державного аграрно-економічного універс…

Started by Деміург

0 Feb 17, 2016

Фактори відкритих інновацій

В жовтні 2015 року мені випала нагода зробити доповідь на науково-технічній раді Дніпропетровського державного аграрно-економічного універс…

Started by Деміург

0 Feb 16, 2016

Spin-off компанія як елемент інфраструктури трансферу технологій науковими організаціями України

Started by Деміург

0 Feb 16, 2016

Інформаційно-аналітичне забезпечення трансферу технологій на основі кластерної моделі відкритих інновацій

Started by Деміург

0 Feb 16, 2016

Гранди йдуть! Чи йдуть геть?

Пам’ятаєте гумористичну мініатюру із серії «Вчені жартують»? «У чому сила, юначе?» — запитує професор на іспиті. «У грошах», — не задумуюч…

Started by Юрій Олексійович Кругляк

4 Apr 2, 2015
Reply by Ростислав Скляр

25 украинских учителей, которые вдохновляют

Как должна измениться школа и чему стоит учить детей? Фокус отвечает на эти вопросы вместе с 25 успешными учителями, которые умеют воодушев…

Started by Олена Совин

0 Oct 18, 2011

Українська наука: наказано добити?

Почну з твердження, яке для більшості читачів може здатися дивним: Україна все ще належить до провідних наукових держав континенту. Попри…

Started by Юрій Олексійович Кругляк

1 Sep 23, 2011
Reply by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)

Програма Microsoft «Партнерство в навчанні»

Внесок Microsoft у розвиток освіти Кожна людина має право на реалізацію свого потенціалу повною мірою — як під час навчання, так і у ж…

Started by Олена Совин

0 Apr 8, 2011

Володимир Семиноженко: "Повернути науку в університети"

Освіту прийнято вважати одним з найбільш консервативних соціальних інститутів, адже її головним завданням є передача підростаючому поколінн…

Started by Олена Совин

18 Mar 26, 2011
Reply by Dmytro Demydenko

Державне замовлення в вишах України: дискримінація? Корупція? Недбалість?

Нещодавно Міносвіти оголосило про зменшення у 2011 році обсягу прийому у виші за державним замовленням на 42 %. Таке радикальне скорочення…

Started by Олена Совин

1 Mar 6, 2011
Reply by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)

RSS

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service