Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

All Discussions Tagged 'наука' (22)

Discussions Replies Latest Activity

Национальная сеть трансфера технологий NTTN - инструмент коммерциализации разработок университетов Украины1

В жовтні 2015 року мені випала нагода зробити доповідь на науково-технічній раді Дніпропетровського державного аграрно-економічного універс…

Started by Деміург

0 Feb 17, 2016

Фактори відкритих інновацій

В жовтні 2015 року мені випала нагода зробити доповідь на науково-технічній раді Дніпропетровського державного аграрно-економічного універс…

Started by Деміург

0 Feb 16, 2016

Spin-off компанія як елемент інфраструктури трансферу технологій науковими організаціями України

Started by Деміург

0 Feb 16, 2016

Інформаційно-аналітичне забезпечення трансферу технологій на основі кластерної моделі відкритих інновацій

Started by Деміург

0 Feb 16, 2016

Ложные законы физики, мотор-колесо и Композитные материалы

Рыбников vs Дуюнов. Ложные законы физики и мотор-колесо https://www.youtube.com/watch?v=BcOtjPg0aME  Композитные материалы https://www.yout

Started by Деміург

0 Feb 9, 2016

Шановний Науковцю!

Шановний Науковцю!Нинішні часи для України є тяжкими. Однак ми – науковці, замість того, щоб об’єднуватися і створювати нові технології, не…

Started by Деміург

0 Jan 20, 2016

Набір учасників ІІІ Наукових пікніків у Харкові

22 травня 2015 року в Харкові третє проходитиме масштабний некомерційний захід по популяризації науки для дітей і молоді «Наукові пікніки»,…

Started by Коновалов Артем Володимирович

0 May 5, 2015

Гранди йдуть! Чи йдуть геть?

Пам’ятаєте гумористичну мініатюру із серії «Вчені жартують»? «У чому сила, юначе?» — запитує професор на іспиті. «У грошах», — не задумуюч…

Started by Юрій Олексійович Кругляк

4 Apr 2, 2015
Reply by Ростислав Скляр

Додатковий набір експериментаторів для участі в "Наукових пікніках" на Донбасі

Харківське міське громадське об’єднання "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД" за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" проведе цієї весни…

Started by Коновалов Артем Володимирович

1 Mar 30, 2015
Reply by Ольга Кряжич

Інфографіка, яка презентує розвиток науки в України

Сьогодні на порталі нерозважальної журналісики - texty.org.ua - презентував інфографіку, яка демонструє розвиток науки в Україні за останні…

Started by Олена Совин

0 Apr 30, 2013

RSS

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service