Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Віктор's Discussions (56)

Discussions Replied To (34) Replies Latest Activity

"побачимо. Щодо ліцензійних умов, то вони вийшли паралельно з існуванням додатку 1 до…"

Віктор replied Mar 5 to Змінено вимоги до мовних навичок для отримання вчених звань

10 Mar 5
Reply by Юрій Скоренький

"почитайте, що було скасовано вищенаведеним документом. Було скасовано додаток, який…"

Віктор replied Mar 4 to Змінено вимоги до мовних навичок для отримання вчених звань

10 Mar 5
Reply by Юрій Скоренький

"не тільки British Council) сертифікат B2 можуть виписати будь-які курси англ мови, н…"

Віктор replied Mar 4 to Змінено вимоги до мовних навичок для отримання вчених звань

10 Mar 5
Reply by Юрій Скоренький

")) можуть.  неоднозначна зміна"

Віктор replied Mar 3 to Змінено вимоги до мовних навичок для отримання вчених звань

10 Mar 5
Reply by Юрій Скоренький

"прибрали додаток 1. Виходить, що на B2 можна тепер будь-який сертифікат? не тільки I…"

Віктор replied Mar 3 to Змінено вимоги до мовних навичок для отримання вчених звань

10 Mar 5
Reply by Юрій Скоренький

"на жаль, там де буде українська альтератива, там буде видача за гроші цього сертифік…"

Віктор replied Nov 9, 2016 to Обговорення вимог до вчених звань

25 Nov 10, 2016
Reply by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)

"і я думаю, що не підтверджує. але ж ви нашу країну знаєте? якщо є різночитання, то к…"

25 Nov 10, 2016

"МОН ніяк не роз'яснювало про ці документи. Добре, я пройшов дистанційний курс англ м…"

25 Nov 10, 2016

"так, там дешевше. але ж Юрій Скоренький говорить про окупність цього сертифікату в у…"

25 Nov 10, 2016

"Дякую за перелік. Три з них для мене є нові, глянемо, що там. Радий, за вас, що ви н…"

Віктор replied Oct 15, 2016 to Обговорення вимог до вчених звань

25 Nov 10, 2016

RSS

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service