Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Юрій Скоренький's Discussions (13)

Discussions Replied To (12) Replies Latest Activity

"Повністю згідний."

Юрій Скоренький replied Mar 5 to Змінено вимоги до мовних навичок для отримання вчених звань

10 Mar 5
Reply by Юрій Скоренький

"Абсолютно Ви маєте рацію, але, по-перше, я маю на увазі не Порядок присвоєння вчених…"

Юрій Скоренький replied Mar 5 to Змінено вимоги до мовних навичок для отримання вчених звань

10 Mar 5
Reply by Юрій Скоренький

"Цікавий поворот. Вікторе, буду дуже вдячний за посилання на нормативний документ чи…"

Юрій Скоренький replied Mar 4 to Змінено вимоги до мовних навичок для отримання вчених звань

10 Mar 5
Reply by Юрій Скоренький

"Сумні новини для British Council :) Чи варто сподіватися, що в тому ж дусі змінять п…"

Юрій Скоренький replied Mar 4 to Змінено вимоги до мовних навичок для отримання вчених звань

10 Mar 5
Reply by Юрій Скоренький

"Я знаю про дешевший APTIS від Британської Ради, і, можливо, розважив би сплату порів…"

Юрій Скоренький replied Nov 9, 2016 to Обговорення вимог до вчених звань

25 Nov 10, 2016
Reply by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)

"Геть зовсім не підтверджує, бо це Honor Code Certificate. Я маю таких два десятки, а…"

25 Nov 10, 2016

"Ну от геть не розумію, чому це я маю фінансово підтримувати іноземну організацію, не…"

25 Nov 10, 2016

"Добрий вечір. Колеги, вже багато говорилося про сертифікат В2 і для присвоєння вчено…"

Юрій Скоренький replied Nov 8, 2016 to Обговорення вимог до вчених звань

25 Nov 10, 2016

"На час написання другого коментаря я встиг звільнитися з армії, приїхати додому і по…"

Юрій Скоренький replied Sep 28, 2015 to Профільний комітет підтримав до другого читання звільнення від мобілізації викладачів та науковців

7 Sep 28, 2015
Reply by Юрій Скоренький

"Добрий день, а комусь вже вдалося демобілізуватися за цим законом? Я ось місяць чека…"

Юрій Скоренький replied Sep 9, 2015 to Профільний комітет підтримав до другого читання звільнення від мобілізації викладачів та науковців

7 Sep 28, 2015
Reply by Юрій Скоренький

RSS

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service