Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Колективна монографія НОВІТНЯ РОЛЬ МАРКЕТИНГУ ТА КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В БІЗНЕСІ ТА СУСПІЛЬСТВІ: ЛОКАЛЬНІ ТА ГЛОБАЛЬНІ АСПЕКТИ

Event Details

Колективна монографія НОВІТНЯ РОЛЬ МАРКЕТИНГУ ТА КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В БІЗНЕСІ ТА СУСПІЛЬСТВІ: ЛОКАЛЬНІ ТА ГЛОБАЛЬНІ АСПЕКТИ

Time: February 16, 2015 at 6pm to April 20, 2015 at 7pm
Location: Canada
Event Type: call, for, paper, публікація
Organized By: Ruslan Husainov
Latest Activity: Jan 31, 2016

Export to Outlook or iCal (.ics)

Event Description

Шановні науковці, викладачі, аспіратни!!!

Запрошуємо до опублікування наукових робіт в колективній монографії.

Матеріали монографії будуть видані окремою книгою (у твердій палітурці) з присвоєнням номерів ISBN, ББК та УДК. Видавцем монографії виступає Київський національний лінгвістичний університет, Національний університет біоресурсів та природокористування України та Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (монографія буде рекомендована до друку Вченими радами перерахованих вищих навчальних закладів).

Видана монографія буде мати міжнародний ISBN з вихідними даними видавництва Канади. Обов’язкові примірники монографії будуть передані до Національної бібліотеки і архіву Канади (Library and Archives Canada) та Національної бібліотеки і архіву Квебеку (Bibliothèque et Archives nationales du Québec). Примірники монографії будуть розіслані у найбільші бібліотеки України. Матеріали колективної монографії будуть розміщені в інституційному репозитарії НУБіП: http://elibrary.nubip.edu.ua/, а також розміщені в провідних наукових мережах для вільного доступу: www.Academia.edu, www.ResearchGate.net та інші.   

monograph_ukr_red.doc

Comment Wall

Comment

RSVP for Колективна монографія НОВІТНЯ РОЛЬ МАРКЕТИНГУ ТА КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В БІЗНЕСІ ТА СУСПІЛЬСТВІ: ЛОКАЛЬНІ ТА ГЛОБАЛЬНІ АСПЕКТИ to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

Attending (2)

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service